Sesli Okuma Kuralları

Güncelleme:

Toplam 10 farklı dersten oluşan bu kursumuzda başlangıç seviyesinden başlayarak ileri seviye okuma pratiği yapacaksınız. Sesli dersleri dinlerken aynı zamanda PDF dosyalarını bilgisayarınıza indirerek diyalogları okuma imkanına sahip olacaksınız. Rusça okuma ve dinleme dersinin toplam süresi 10 saattir.

Rusça okuma ve heceleme derslerini tamamladığınız zaman kusursuz bir şekilde gördüğünüz metinleri artık okuyabileceksiniz. Rusça öğrenmek isteyen tüm insanların mutlaka ama mutlaka okuma kuralları bilmesi gerekir.

Rusça okumasını bilmeyen birinin öğrenme süreci okuma bilenlere oranla çok düşük olacaktır. Bu nedenle 10 saatinizi ayırıp ilk başta okuma sorununu çözmeniz gerekiyor. Okuma kurallarını öğrendikten sonra artık gördüğünüz Rusça cümleleri rahatlıkla hiç takılmadan okuyabileceksiniz.

Rusça okuma kuralları son derece önemlidir. Rusça öğrenirken ilk başlamanız gereken nokta harflerin ve kelimelerin nasıl okunduğunu öğrenmektir. Bu ders son derece yararlı olacak. Lütfen disiplinli bir şekilde derslerin tamamını dinleyiniz.

Advertisements

Sayfamızı Facebook’ta beğenerek bize yardımcı olursanız minnettar kalırız. Ayrıca Youtube kanalımıza üye olarak yeni eklenen videolu derslerimizi takip edebilirsiniz. Bu linkten Youtube kanalımıza ulaşabilirsiniz. YOUTUBE RUSCA ONLINE SAYFASI

Sesli Dersler ve Okuma:1

Sesli Dersler ve Okuma:2

Sesli Dersler ve Okuma:3

Sesli Dersler ve Okuma:4

Sesli Dersler ve Okuma:5

Sesli Dersler ve Okuma:6

Sesli Dersler ve Okuma:7

Sesli Dersler ve Okuma:8

Sesli Dersler ve Okuma:9

Sesli Dersler ve Okuma:10Verdiğimiz emeğe karşılık beğenilerinizi lütfen bizden esirgemeyin.

3 yorum yapılmış “Sesli Okuma Kuralları”

Bir cevap yazın