İLETİŞİM

Lütfen Rusça Altın Kitap satın almak için bizimle aşağıdaki mail adresine yazarak veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak temasa geçiniz.

Rusça öğrenmek için en doğru yerde olduğunuzu asla unutmayınız. Türkiye’de Rusça öğrenmek için doğru ve doyurucu kaynaklara ulaşmak neredeyse imkansız. İşte bu imkansız olanı biz sizler için başardık ve sizlerden gelen güzel mesajlar bizlere daha çok motivasyon sağlıyor. Hepinize çok teşekkür ediyoruz.

Başta kendiniz için sonrasında bize katkı sağlamak adına yapacağınız en büyük destek Rusça Altın Kitabı satın almaktır. Bu şekilde hem siz Türkiye’de eşi benzeri olmayan çok değerli bir kitaba sahip olmuş olacaksınız hemde bize bu hizmetlerimizi devam ettirebilmemiz için destek olacaksınız.

Türkiye’de maalesef bilgiye ve emeğe verilen değer çok az. Bu nedenle lütfen desteklerinizi bizden esirgemeyin. Her zaman emeğe ve iyi işe saygı duyulmasını sizlerden özellikle bekliyoruz.

Ayrıca Facebook sayfamızı beğenerek yeni ücretsiz derslerimizi Facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret etmek için linki tıklamanız yeterli olur. RUSCA ONLİNE FACEBOOK SAYFASI

DİKKAT: Lütfen aşağıdaki formu doldururken e-mail adresinizi doğru olarak yazdığınızdan emin olun, aksi halde mesajlarımız size ulaşmayacaktır.

Direk e-mail adresimiz: info@ruscaonline.com