Dinleyerek Rusça Öğrenin

Güncelleme:

Sadece dinleyerek orta seviyedeki Rusça dinleme becerinizi artırarak konuşulan kelimeyi bir süre sonra anında anlamaya başlayacaksınız. Bu kurs orta seviye Rusça bilgisi olanlar için dinleme ve dinlediğini anlama pratiği için tavsiye edilir.

Sonuç olarak sadece dinleyerek mükemmel bir aksana ulaşabilirsiniz. Beyniniz bu kelimeleri dinledikçe hem telaffuzunuz hem de anlama kabiliyetiniz gelişecek. Kahvenizi alıp koltuğa uzanın ve boş vakitlerinizde bu sesli kursumuzu dinlemeye gayret edin.

Sadece Dinleyerek Rusça Öğrenin: Kurs süresi: 4 saat 27 dakikadır.

Sadece dinleyerek orta seviyedeki Rusça dinleme becerinizi artırarak konuşulan kelimeyi bir süre sonra anında anlamaya başlayacaksınız.

Sayfamızı Facebook’ta beğenerek bize yardımcı olursanız minnettar kalırız. Ayrıca Youtube kanalımıza üye olarak yeni eklenen videolu derslerimizi takip edebilirsiniz. Bu linkten Youtube kanalımıza ulaşabilirsiniz. YOUTUBE RUSCA ONLINE SAYFASI

DERS:1

DERS:2

DERS:3

DERS:4

Advertisements

Yabancı bir dil öğrenirken hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayın. Her gün dinleme ve konuşma pratiği yapmaya özen gösterin. Ne kadar çok dinler ve ne kadar çok pratik yaparsanız o kadar hızlı öğreneceğinizi asla unutmayın.


LÜTFEN VERDİĞİMİZ EMEĞE KARŞILIK BU SAYFAYI BEĞENMEYİ BİZE ÇOK GÖRMEYİN.

1 yorum yapılmış “Dinleyerek Rusça Öğrenin”

Bir cevap yazın