Rusça Türkçe Sesli Sözlük

Rusça Türkçe sesli mp3 formatında sözlük. Yaklaşık 5000 Rusça kelimeden oluşan sesli sözlüğü boş zamanlarınızda sesli olarak dinleyerek Rusça kelimeleri  ve Türkçe anlamlarını en doğru şekilde öğreneceksiniz. Toplam 4 saat 5 dakikadan oluşan sesli sözlüğü hemen dinlemeye başlayın.

Rusça’da en çok kullanılan isim, kelime ve fiillerin tamamını bu dersin içinde bulabilirsiniz. Günlük hayatta insanların en çok kullandığı kelimeler göz önüne alınarak hazırlanan bu ses kayıtı sayesinde hızlı bir şekilde Rusça yeni kelimeleri hafızanıza yerleştireceksiniz. Evde, iş yerinde yada aracınızda veya gece yatarken kendinizi hiç yormadan kelimelerin doğru bir şekilde telaffunuzu duyarak hem dinleme hemde anlama ve doğru bir şekilde telaffuz etme yeteneğinizi üst seviyelere çıkaracaksınız.

 audio-ders

Rusça Sesli Sözlük Full

Lütfen sayfamızı Facebook ve benzeri sitelerde paylaşarak bizlere destek olun. En azından aşağıdaki Facebook beğen düğmesine basarak bize destek olmak istemez misiniz? Her gün yeni eklenen içeriğin devamını sağlamak için desteklerinizi bekliyoruz. Yorum yazarak yada sayfamızı beğenerek bu desteği en iyi şekilde vermiş olacaksınız.

Hepinize teşekkür ediyor ve Rusça öğrenme yolculuğunuzda başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.