Rusca Online Interaktif WhatsApp Grubu

Rusca Online WhatsApp Grubu, Rusça öğrenmek isteyen insanlar için interaktif bir eğitim ortamı oluşturdu. Rusya, Ukrayna ve Türkiye vatandaşlarını bir araya getirmeye başardı. Size İnteraktif olarak Rusça eğitimi verdiğimiz WhatsApp Grubumuza tanıtmak istiyorum.


Bu platformu oluştururken amacımız, öncelikle ana dili Rusça olan insanlarla, ana dili Türkçe olan insanları online olarak bir araya getirmekti. Ve bunu başardık.

WhatsApp Grubumuzun amacı, Türkçe öğrenmek isteyen Rus ve Ukraynalı bayanlarla, ana dili Türkçe olan ve Rusça öğrenmek isteyen insanları bir araya getirmek. Bu platformda üyelerimiz interaktif bir şekilde ana dili Rusça olan kadın üyelerimize sorular sorabiliyorlar. Aynı şekilde ana dili Rusça ve Türkçe öğrenmek isteyen kadın üyelerimizde sizlere sorular soruyorlar.

WhatsApp Grubumuza eğitim dışında farklı amaçlar için gelen insanları kabul etmiyoruz. Bu yüzden elit ve kaliteli bir interaktif eğitim sistemi kurduk.

Peki WhatsApp Grubumuzda Ne Yapıyoruz?

  • Grubumuzda Rusça ve Türkçe bilgisi az olan üyelerimiz için 1.Grup  ve Türkçe ve Rusçası orta seviye olan insanlar için 2.Grup adıyla iki farklı grup oluşturduk.
  • Her gruba haftada 2 kez ödevler veriyoruz. Grup üyeleri bu ödevleri 3 gün içinde tamamlıyorlar. Ödevleri yaparken grup içindeki Rus ve Ukraynalı kadın üyelerimize sorular sorabiliyorlar.

WhatsApp Grubumuzdaki Hizmetlerimiz:

  • Chat sohbeti, sabah 10:00 dan öğlen 15:00’e a kadar üyelerimizin dersler hakkında konuşmaları için açık. Bu süre içinde üyelerimizin sadece dersler hakkında paylaşımlar yapmalarına izin veriyoruz.
  • Chat sohbeti, saat 15:00’den akşam 20:00’e kadar üyelere kapalı kalıyor. Bu süre içinde sadece moderatörler bilgi amaçlı grupta paylaşımlar yapabiliyor.
  • Akşam 20:00’den sabah 09:00’a kadar serbest sohbet saati olarak belirledik. Bu süre içinde üyelerimiz grupta, interaktif bir şekilde sohbet edebiliyorlar. Hatta şarkılar, şiirler bile okunuyor 🙂 Çok sıcak ve samimi bir dostluk anlayışı içinde, Ukraynalı, Rus ve Türk üyelerimiz hoş zamanlar geçiriyorlar.
  • Tüm üyelerimiz İnteraktif bir şekilde pratik yaparak, dil bilgilerini hızlı bir şekilde geliştiriyorlar.

WhatsApp Grubumuzda Güvenlik ve Kaliteyi Nasıl Sağlıyoruz?

Platformun kalite ve güvenliğini sağlamak için bazı kurallarımız var.

Platforma, politika, nefret içeren sözler, saygısız davranışlar, dini konuların konuşulmasına izin vermiyoruz.

  • Dini konularda konuşan insanları bir kere ihtar ediyoruz, ikinci kez aynı durum yaşandığının kişiyi gruptan çıkarıyoruz.
  • Politik konularda konuşan insanları bir kere ihtar ediyoruz, ikinci kez aynı durum yaşandığının kişiyi gruptan çıkarıyoruz.
  • Her hangi bir üyeye ya da admine karşı kaba davranış içinde bulunan kişileri bir kere uyarıyoruz, durum ikinci kez yaşandığında kişiyi gruptan çıkarıyoruz.
  • Her hangi bir kadın üyeyi rahatsız eden, etik kurallara uymayan kişileri ikinci bir uyarı vermeksizin direk olarak gruptan çıkarıyoruz.

Hizmet Ücretimiz:

Aylık ücret 50 lira. Rusca Online WhatsApp Grubuna katılmak için bana aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz. Lütfen WhatsApp üzerinden arayın ya da mesaj yazın.

(0501 211 54 63  – Şenol Bey)

WhatsApp Grubumuzun Tanıtım VideosuBir cevap yazın