Rusça Öğrenme Programı

Güncelleme:

En kolay ve hızlı Rusça öğrenme programları arasında bize göre en mükemmel, en iyi Rus dilini öğreten program hakkında önemli bilgiler vermek istiyorum. Piyasada satılan Rusça öğrenme programları arasında diğerlerine fark atan tek elektronik kitabın tanıtımını yapacağım.

Rusça dil öğrenme programlarına meraklı olanlarınız vardır. Ama asıl soru bu programlar ne kadar faydalı oluyor? Bana sorarsanız Rusça öğrenme programları çok işe yaramıyor. İçerikleri oldukça sınırlı bu nedenle bu tür programlar ancak size bir kaç yeni kelime öğretebilir.

Mucize olarak görülen bu programları satın alıyorsunuz bir kaş gün kullandıktan sonra hiç bir işe yaramadıklarını görüyorsunuz. Büyük şirketler para kazanmak için böyle basit Rusça öğrenme programlarını insanlara pazarlamaya devam ediyor. Bana sorarsanız ben bu programlara 5 kuruş para vermem.

EN İYİ RUSÇA ÖĞRENME PROGRAMI

Nedeni çok basit çünkü gerçekten Rusça öğrenmek istiyorsanız Rus dilini bu saçma programlardan öğrenemezsiniz. Ben size tamamen öğrenmeye ve hızlı Rusça konuşturmaya yönelik gerçekten emek verilerek hazırlamış mucize bir kitaptan söz etmek istiyorum. Rusça Altın Kitap, bu kitap 960 sayfa ve PDF formatında hazırlanmıştır.

Advertisements

Rusça öğrenme programı

Altın Kitabı bilgisayarlarda ve telefonlarda kullanabilirsiniz. Bu kitabın her sayfası seslendirilmiştir. Yani her sayfa için sesli dinleme imkanınız var. Hem okuyarak hemde dinleyerek binlerce cümle yapısını 30 gün gibi kısa bir sürede öğreten bir kitaptır. En faydalı Rusça eğitim seti diyorum çünkü gerçekten öyle.

RUSÇA ÖĞRENME PROGRAMINDA NELER VAR

Binlerce yeni Rusça kelimeyi bu kitabın içinde bulacaksınız. Yeni kelimeler öğrenirken her yeni kelime için en az 5 cümle örneği verilmiştir. Yeni öğrenilen kelimenin cümle içinde kullanılması çok önemlidir. Aksi halde hemen unutulur. Kalıcı hafızaya atmak için öğrenilen yeni kelimenin bir kaç cümle içinde mutlaka kullanılması gerekir.

Yine bu mucize kitabın içinde en az 900 adet Rusça fiili bulacaksınız. Bu fiillerin geçmiş, şimdiki ve gelecek zamanda şahıs zamiri kullanılarak çekilmiş halleri kitabın içinde bulunuyor. Ayrıca tüm fiiller yine cümle içlerinde dikkatli bir şekilde kullanılmıştır.

Ben kitaba en iyi Rusça öğrenme programı diyorum çünkü bu kitap daha önce Türkiye’de kullanılmamış bir teknikle hazırlanmıştır. Her sayfasını sesli olarak dinlemeniz mümkün. Kitabın her sayfasını sesli olarak dinleme özelliği var. Bu şekilde kelimelerin nasıl telaffuz edildiğini duyarak en doğru şekilde akıcı Rusça öğrenebilirsiniz.

Altın kitabın içinde sıfatları, bağlaçları, zamanları, rakamları, günlük konuşmaları, kelime kalıplarını, hareket fiillerini yani neye ihtiyacınız varsa en az 5 katı fazlasıyla bulacaksınız. Bu kitaba mucize kitap derken abartı yapmıyorum, gerçekten öyle olduğu için bu kelimeyi ısrarla kullanıyorum.

EN GÜZEL RUSÇA ÖĞRENME PROGRAMINI TANIYALIM

Şimdi dilerseniz bu kitabın tanıtımı için hazırlanan videoya şöyle bir göz atalım. Videoyu izledikten sonra beni daha iyi anlayacaksınız.

Bu kitabı satın almak için iletişim sayfasından bizimle temasa geçebilirsiniz. Kitabın bir diğer güzel özelliği ise hemen yapılan aktivasyon özelliğidir. Kurulum 5 dakika içinde gerçekleşmektedir.

Ne diyorsunuz! Fazla düşünmeye gerek yok. Önünüzde harika bir Rusça öğrenme programı duruyor. Bu fırsatı değerlendirmek için daha ne bekliyorsunuz. Gidip saçma sapan Rusça eğitim programlarına para vermeyin. Gerçekten Rusça öğrenmek isteyen biri için bu kitap mucizeler yaratacaktır.

Altın Kitap kısa bir süre tanıtım amaçlı 145 TL. Bu fırsatı kaçırmayın çünkü kısa bir süre sonra kitabın satış fiyatı 245 TL olacak. Bu indirimden hemen yararlanın.

Altın Kitap Siparişi için bu mailden bana ulaşabilirsiniz:

ertereklamcilik@gmail.comVerdiğimiz emeğe karşılık beğenilerinizi lütfen bizden esirgemeyin.

2 yorum yapılmış “Rusça Öğrenme Programı”

  1. Süper ötesi bir kitap gerçekten bugüne kadar satın aldığım en içerikli kitap. Çok büyük faydasını gördüm herkese tavsiye ederim.

  2. Bu kitaba emeği geçenlere tek tek teşekkür etmek istiyorum. Yıllardır böyle faydalı bir kitap arıyordum en sonunda buldum. Hiç düşünmeden alın derim.

Bir cevap yazın