Rusça Öğrenme Programı

En kolay ve hızlı Rusça öğrenme programları arasında bize göre en mükemmel, en iyi Rus dilini öğreten program hakkında önemli bilgiler vermek istiyorum. Piyasada satılan Rusça öğrenme programları arasında diğerlerine fark atan tek elektronik kitabın tanıtımını yapacağım.


Rusça Öğrenme Programı

Rusça dil öğrenme programlarına meraklı olanlarınız vardır. Ama asıl soru bu programlar ne kadar faydalı oluyor? Bana sorarsanız Rusça öğrenme programları çok işe yaramıyor. İçerikleri oldukça sınırlı bu nedenle bu tür programlar ancak size bir kaç yeni kelime öğretebilir.



Çoğunuz size yardımcı olacağını düşündüğünüz için bu programları satın alıyorsunuz ve bir kaç gün kullandıktan sonra hiç bir işe yaramadıklarını görüyorsunuz. Büyük şirketler para kazanmak için böyle işe yaramaz kitapları insanlara pazarlamaya devam ediyor. Bana sorarsanız ben bu programlara 5 kuruş para vermem.

Nedeni çok basit çünkü gerçekten Rusça öğrenmek istiyorsanız Rus dilini bu saçma programlardan öğrenemezsiniz. Ben size tamamen öğrenmeye ve hızlı Rusça konuşturmaya yönelik gerçekten emek verilerek hazırlamış mucize bir kitaptan söz etmek istiyorum.

Rusça Sesli Altın Kitap, bu kitap 960 sayfa ve PDF formatında hazırlanmıştır. Altın Kitabı bilgisayarda ve telefonda kullanabilirsiniz.

Rusça öğrenme programında neler var?

Binlerce yeni Rusça kelimeyi bu kitabın içinde bulacaksınız. Yeni kelimeler öğrenirken her yeni kelime için en az 5 cümle örneği verilmiştir. Yeni öğrenilen kelimenin cümle içinde kullanılması çok önemlidir. Aksi halde hemen unutulur. Kalıcı hafızaya atmak için öğrenilen yeni kelimenin bir kaç cümle içinde mutlaka kullanılması gerekir.

Yine bu mucize kitabın içinde en az 800 adet Rusça fiili bulacaksınız. Bu fiillerin geçmiş, şimdiki ve gelecek zamanda şahıs zamiri kullanılarak çekilmiş halleri kitabın içinde bulunuyor. Ayrıca tüm fiiller yine cümle içlerinde dikkatli bir şekilde kullanılmıştır.

Altın kitabın içinde sıfatları, bağlaçları, zamanları, rakamları, günlük konuşmaları, kelime kalıplarını, hareket fiillerini yani neye ihtiyacınız varsa en az 5 katı fazlasıyla bulacaksınız. Bu kitaba mucize kitap derken abartı yapmıyorum, gerçekten öyle olduğu için bu kelimeyi ısrarla kullanıyorum.

Kitap alanları ücretsiz Telegram gruplarımıza ekliyoruz:

Evet yanlış okumadınız, kitap olanları ücretsiz ve süresiz olarak Telegram gruplarımıza dahil ediyoruz. Size Telegram gruplarımızın avantajlarından söz edeyim.

Telegram ANA KANAL: Sürekli olarak yeni materyaller paylaştığımız Telegram ana kanalımız.

Telegram EĞİTİM GRUBU: Bu grubumuzda Türkçe öğrenmek isteyen çok sayıda Rus ve Ukrayna bayan üyemiz bulunuyor. Siz onlara Türkçe konusunda yardım ediyorsunuz, onlar da size Rusça konusunda. Karşılıklı olarak interaktif bir şekilde dersler hakkında bilgi alış verişi yapabiliyorsunuz.

Ayrıca konuşma pratiğinizi geliştirmek için ikili çalışma grupları oluşturuyoruz. İsteyen bu gruplara katılabiliyor. Buna göre iki liste hazırlıyoruz. Daha sonra ana dili Rusça olanlarla, ana dili Türkçe olan üyelerimizi eşleştiriyoruz. Onlar kendi aralarında sesli olarak sohbet ederek konuşma pratiklerini geliştiriyorlar.

Telegram SOHBET GRUBU: Bu grupta üyelerimiz hemen her konuda sohbet edebiliyorlar. Ayrıca grupta zaman zaman farklı aktiviteler yapıyoruz. Bu şekilde insanların kaynaşmasını sağlıyoruz. Güzel bir arkadaşlık ortamı oluşturduk.

Hatta bazen şarkı söyleme yarışmaları bile yapıyoruz. Rusça konuşanlara Türkçe şarkı veriyoruz ve onlardan bu şarkıları seslendirip grupta paylaşmalarını istiyoruz. Aynı şekilde Türklere de Rusça şarkı veriyoruz ve onlardan bu şarkıyı seslendirmelerini istiyoruz. Yani eğlenerek Rusça dil bilginizi geliştireceksiniz.

Ne diyorsunuz! Fazla düşünmeye gerek yok. Önünüzde harika bir Rusça öğrenme programı duruyor. Bu fırsatı değerlendirmek için daha ne bekliyorsunuz. Gidip saçma sapan Rusça eğitim programlarına para vermeyin. Gerçekten Rusça öğrenmek isteyen biri için bu kitap mucizeler yaratacaktır.

FİYAT: 195 TL (Telegram üyeliği hediye)

Altın Kitap Siparişi için bu mailden bana ulaşabilirsiniz:

Whatsapp: 0501 211 54 63

infobilgiservisi@gmail.com

3 yorum yapılmış “Rusça Öğrenme Programı”

  1. Hocam emeğinize sağlık, desteklemesi açısından Blarma Rusça öğrenme programını kullanıyorum. Tavsiye eder misiniz?

  2. Süper ötesi bir kitap gerçekten bugüne kadar satın aldığım en içerikli kitap. Çok büyük faydasını gördüm herkese tavsiye ederim.

  3. Bu kitaba emeği geçenlere tek tek teşekkür etmek istiyorum. Yıllardır böyle faydalı bir kitap arıyordum en sonunda buldum. Hiç düşünmeden alın derim.

Bir cevap yazın