Kelimeler Orta ve İleri Seviye

Rusça sesli kelime kalıpları örnekleri ve orta ileri düzey Rusça sesli dersleri dinleyerek Rusça’nızı mükemmel hale getirin. Bu ders 3 ayrı aşamadan oluşuyor ve tüm dersler İngilizce ve Rusça olarak devam ediyor. Dersleri dinlemek için orta seviyede İngilizce bilmeniz gerekir.

Bir dili öğrenmenin temel ayaklarından birisi okuduğunuz kelimeyi sesli olarak dinlemektir. Siz yeni bir kelime öğrenirken sadece okumak yeterli olmaz. Esas önemli olan yeni duyduğunuz yada okuduğunuz bir kelimenin nasıl bir ses çıkardığını kendi kulağınızla duymaktır.

Beyniniz hem görsel hem de işitsel hafızaya sahiptir. Yeni bir bilgi görsel hafızanıza gönderilir ama bir süre sonra hafızanız bunu silebilir. Temel olan beyne gönderdiğiniz yeni bilginin kalıcı olarak orada kalmasını sağlamaktır. işte bu noktada işitsel öğrenmenin önemi ortaya çıkıyor.

Ders süreleri: Rusça Kelime Kalıpları 5 saat 20 dakika – Rusça Orta Seviye 9 saat 25 dakika – Rusça İleri Seviye 5 saat 13 dakika

Rusça Kelime Kalıpları

 

Rusça Orta Seviye

 

Rusça İleri Seviye

 

Türkiye’de henüz hiç kimsenin gerçekleştirmediği bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bizlere.

Takdir edersiniz ki sizlerden bize gelen geri dönüşümler veya kendi sosyal hesaplarınızda bizi beğenerek yapacağınız bir paylaşım bizlere yaptığımız işi daha iyi yapmamız için enerji veriyor. Lütfen yorum ve beğenilerinizi bize çok görmeyin.

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.