Kelimeler Orta ve İleri Seviye

Güncelleme:

Rusça sesli kelime kalıpları örnekleri ve orta ileri düzey Rusça sesli dersleri dinleyerek, dinleme ve anlama kabiliyetinizi mükemmel hale getirin. Bu ders 3 ayrı aşamadan oluşuyor. Başlangıç, orta ve ileri seviye Rusça sesli kursumuzu mutlaka dinleyin.

Bir dili öğrenmenin temel ayaklarından birisi okuduğunuz kelimeyi sesli olarak dinlemektir. Siz yeni bir kelime öğrenirken sadece okumak yeterli olmaz. Esas önemli olan yeni duyduğunuz yada okuduğunuz bir kelimenin nasıl bir ses çıkardığını kendi kulağınızla duymaktır.

Beyniniz hem görsel hem de işitsel hafızaya sahiptir. Yeni bir bilgi görsel hafızanıza gönderilir ama bir süre sonra hafızanız bunu silebilir. Temel olan beyne gönderdiğiniz yeni bilginin kalıcı olarak orada kalmasını sağlamaktır. işte bu noktada işitsel öğrenmenin önemi ortaya çıkıyor.

Ders süresi: 2 saat 52 dakikadır

Sayfamızı Facebook’ta beğenerek bize yardımcı olursanız minnettar kalırız. Ayrıca Youtube kanalımıza üye olarak yeni eklenen videolu derslerimizi takip edebilirsiniz. Bu linkten Youtube kanalımıza ulaşabilirsiniz. YOUTUBE RUSCA ONLINE SAYFASI

Rusça Kelime Kalıpları

Rusça Orta Seviye

Rusça İleri Seviye

Türkiye’de henüz hiç kimsenin gerçekleştirmediği bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bizlere.

Takdir edersiniz ki sizlerden bize gelen geri dönüşümler veya kendi sosyal hesaplarınızda bizi beğenerek yapacağınız bir paylaşım bizlere yaptığımız işi daha iyi yapmamız için enerji veriyor.

Advertisements

LÜTFEN VERDİĞİMİZ EMEĞE KARŞILIK BU SAYFAYI BEĞENMEYİ BİZE ÇOK GÖRMEYİN.

Bir cevap yazın