RUSÇA EĞİTİM SETİ

Öncelikle Hoş gedin. Sana mucize Rusça Eğitim Seti hakkında bilgiler vereceğim. Daha sonra En İyi Rusça Eğitim Seti olup olmadığına kendin karar verebilirsin. Ben sana Rusça nasıl öğrenilir bunun temellerini anlatacağım. Sıfırdan Rusça öğrenmek kolay mı, yoksa zor mu? buna sen karar vereceksin.

RUSÇA EĞİTİM SETİ

Google arama motoruna Rusça eğitim seti diye yazarak bir arama başlatırsan Google sana onlarca Rusça eğitim setlerini gösterecektir. İşte problem tam da burada başlıyor. Sen hangi Rusça eğitim setinin daha iyi olduğuna nasıl karar vereceksin. Merak etme ben sana en iyi Rusça öğrenme kitabı hangisidir açıklayacağım.

Türkiye’de henüz benzeri olmayan bir mucize kitabı anlatacağım. Bu kitap PDF formatında sesli bir kitap olma özelliği taşıyor. Bu nedenle ben ona Rusça Altın Kitap diyorum. Bu kitaba sahip olduğunda ona neden Altın Kitap dediğimi çok iyi anlayacaksın. Hızlı Rusça öğrenmek için ilk ve tek kitap özelliğini taşıyor. En güzel Rusça öğrenme programı ve yöntemi Altın Kitap demek doğru olur.

Rusça sesli kitap toplam 960 sayfadan meydana geliyor. Her sayfası tek tek seslendirilmiştir. Altın kitabın içinde en az 800 tane fiil örnekleri ile kullanılmıştır. Yeni kelimeler cümle içinde örnekler verilerek kitabın içeriğine eklenmiştir. Bu şekilde hem duyarak, hemde okuyarak aktif olarak hızlı bir şekilde Rus dilini kısa sürede konuşabilirsin.

Rusça’da en çok kullanılan 800 tane fiilin tüm zamanlarda şahıs zamirleri ile çekilmiş hali Altın kitaba eklenmiştir. Yine en çok kullanılan sıfatlar, bağlaçlar, ortaçları bu kitabın içinde bulacaksın. Rusça günlük konuşma örneklerini, sayıları ve çok daha fazlasını bu kitabın içinde bulacaksın.

En iyi Rusça öğrenme kitabı

EN İYİ RUSÇA EĞİTİM SETİ

Ben Altın kitabın en iyi Rusça eğitim kitabı olduğunu biliyorum sadece bunu sana anlatmam gerekiyor. Büyük ihtimalle daha önce pek çok işe yaramayan Rusça eğitim setlerine para verdin. Bunların hiç bir işe yaramadığını kendin gördün. Bende tam olarak sana bunu anlatmak için buradayım.

İyi Rusça öğrenmek için verdiğin onca para, harcadığın onca emeğin karşılığını alamamış olabilirsin. Rusça Altın Kitap tam da bu sorunu ortadan kaldırmak için mucize çareler sunuyor. Bu kitaba sahip olan birinin başka hiç bir Rusça kaynağı satın alması gerekmez. Çünkü Rus dilini öğrenmek için neye ihtiyaç varsa bu kitabın içeriğinde çok daha fazlası var.

RUSÇA ALTIN KİTAP

Piyasada satılan Rusça kitapları yada Rusça eğitim setleri arasında neden Rusça Altın Kitap daha iyidir anlaman için aşağıdaki videoyu izlemeni istiyorum. Tanıtım videosu izledikten sonra sana anlatacağım çok önemli püf noktaları olacak.

RUSÇA ALTIN KİTAP NASIL SİPARİŞ VERİLİR

Altın kitabı satın almak için infobilgiservisi@gmail.com adresine mesaj göndermeniz yeterli olur.

WhatsApp sipariş numarası: 0501 211 54 63

ALTIN KİTAP FİYATI: 145 TL

KARGO ÜCRETİ YOK: Çünkü Altın Kitap PDF formatında satılıyor.

Yani kargo beklemek yok. Havaleniz geldiği anda indirme linkinden Altın kitabı indirip kullanabilirsiniz.

RUSÇA NE KADAR SÜREDE AKICI OLARAK ÖĞRENİLİR

Eğer Rusça’yı akıcı ve hızlı bir şekilde öğrenmek istiyorsan sana tek bir tavsiyem olacak. Rusça Altın Kitabı tavsiye ediyorum. Çünkü bunun dışında farklı Rusça eğitim setleri senin ihtiyacını karşılayamaz. Bunu en samimi duygularımla söylüyorum. Bu kitaba verilen emek henüz Türkiye’de basılan kitapların hiç birinde verilmedi.

RUSÇA ÖĞRENMEK İÇİN NE YAPMALIYIM

Gerçekten Rusça öğrenmek isteyenler için bir kaç sözüm olacak. Rusça öğrenme yolları doğru kaynaktan olabilir. Yanlış kaynakları kullanarak Rus dilini konuşmanız mümkün değildir. Rusça öğrenmek zor mu? Sorusuna yanıt olarak hem evet hemde hayır diyebilirim. Diğer kaynaklarla Rusça öğrenmeniz zor hatta imkansız ama Rusça Altın Kitap sıfırdan Rusça öğrenmek isteyenler için en mükemmel kaynaktır.

NASIL RUSÇA ÖĞRENEBİLİRİM

Hızlı ve akıcı Rusça konuşmak için yazdığım Rusça nasıl öğrenilir adlı makalemi okumanızı tavsiye ederim. İlgili makalemde nasıl kolay Rusça öğrenilir bir bir açıkladım. Rusça öğrenmek bir süreç işidir. Bu süreci iyi değerlendirirseniz mutlaka başarı gelecektir. Disiplin ve emek öğrenme sürecinin temel felsefi ilkesidir.

Eğer kendinizi düşünsel olarak Rusça öğrenmek için hazırlamazsanız devam eden öğrenme sürecinde başarısız olmanız kaçınılmaz. Kendinize olan saygınızı kendi göstereceğiniz performansla pekiştirmeniz gerekir. Başarılı insanların temel benzerlikleri bu felsefeye sahip olmalardır. Doğru kaynak ve kendinize olan inancınızı bir araya getirdiğinizde başaramayacağınız hiç bir şey olamaz.

ARTIK KARAR SANA AİT

Sana söylenebilecek hemen her şeyi anlattım. Artık karar senin. Buna göre EN İYİ RUSÇA EĞİTİM SETİ hangisidir kendin karar vereceksin. Benim görevim burada bitiyor. Ben sana doğruları söylemekle sorumluyum. Artık sana tüm doğruları söylediğime göre benim görevim burada tamamlanmış oluyor.

Rusça öğrenme yolcuğunda sana başarılar diliyorum. Unutma! Hayatta bir şeyi gerçekten başarmak istiyorsan ona yürekten inanmalısın. Ben sana yürekten inanarak her şeyi anlattım. Sende kendi kalbinin sana göstereceği yolda ilerlemeye devam et. Bu şekilde başarı seni mutlaka yakın zamanda bulacaktır.Verdiğimiz emeğe karşılık beğenilerinizi lütfen bizden esirgemeyin.

33 yorum yapılmış “RUSÇA EĞİTİM SETİ”

 1. Çok teşekkür ederim 2 gün önce satın aldım tek kelimeyle harika bir kitap. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

 2. Kitabı bugün satın aldım. Öncelikle çok teşekkür ederim. Bugüne kadar gördüğüm en güzel kitap. Herkese tavsiye ederim.

   1. Evet hocam ben de Ankara da Altın kitabı bulamadım. Bu altın kitaptan bende istiyorum. Temin etmeme yardım ederseniz Teşekkür ederim.

 3. İngilizceden girdiğim sınavlarda 85 üstü rahat alan biriyim. Yeni bir dil olarak rusça öğrenmek istiyorum. tanıtım videonuzu izledim. Gerçekten de emek verilmiş bir kitap. Doğru telaffuz ve konuşmayı öğrenmek açısından mükemmel. Fakat bu şekilde öğrenmek yani sanki sadece dili ezberliyormuş gibi bilimini/ gramerini öğrenmeden çalışmak biraz eksik değil mi? Birde kitabın çıktı hali var mı yoksa bilgisayardan CD üzerinden yükleme ile veya İnternetten mi bu dersler izleniyor tam anlayamadım.

 4. geçen sene rusça 1-2 derslerinden kalmış ve bu sene 1-2-3-4 derslerini birlikte vermeden mezun olamayacak durumda olan son sınıf öğrencisiyim. Rusçayı isteyerek seömeme rağmen tahminimce hocadan kasıtlı soğumaya başladım. Bu gidişata bu kitapla ‘dur’ diyebilir miyim? 130 lira kış dönemi olması nedeniyle benim için büyük bir para. Cidden değer mi ve Başlangıç seviyesinde bir rusça öğrencisi için çekirdekten yetiştirmeyi sağlayabilir mi? Ve günlük çalışma planı ve konuları nasıl yapılmalıdır? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

  1. evet çok iyi bi kitap bende var ve baya beğendim ama hergün zaman ayırman lazım bi süre sonra sıkıyo ama sıkılsanda açıcaksın ve okucaksın yani kitap gayet babaşarılı inan bana

 5. Merhaba,
  Altın Kitaptan satın almam mümkün müdür? Rusça dan Gosekzamen im var bu sene.
  Teşekkürler,
  Saygılarımla

 6. Kesinlikle piyasada ki en iyi Rusça öğrenme kitabı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bu kitap sayesinde çok hızlı bir şekilde yeni kelimeleri cümleler içinde kullanarak çok hızlı bir şekilde öğrenmeye çalıştım. Yıllardır satın aldığım tüm kitaplardan çok farklı ve gerçekten bu kitaba Mucize Rusça Kitabı adı koymakla çok doğru bir seçim yapmışsınız.

 7. Bu kitap sayesinde Rusça öğrenmek çok kolay oldu. Yıllardır uğraşıp bir türlü konuşmayı başaramadığım Rusça’yı artık çok akıcı bir şekilde konuşabiliyorum. Bu kitabı hazırlayanlara çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın