RUSÇA EĞİTİM SETİ

Öncelikle Hoş gedin. Sana mucize Rusça Eğitim Setimiz hakkında bilgi vereceğim. İlk olarak aşağıda bulunan Rusça Sesli PDF Altın Kitabın tanıtım videosunu izlemeni istiyorum daha sonra açıklamaları okumaya devam edebilirsin.RUSÇA EĞİTİM SETİ

Google arama motoruna Rusça eğitim seti yazarak bir arama yaparsan piyasada satılan onlarca işe yaramaz kitapla karşılaşırsın. İşte problem tam da burada başlıyor. Hangi Rusça eğitim setinin daha iyi olduğuna nasıl karar vereceksin? Merak etme şu anda en doğru yerdesin.

Rusça Sesli PDF Altın Kitap toplam 960 sayfadan oluşuyor. Peki niçin eğitim seti diyorum, sana açıklayım. Bu kitabı aldıktan sonra başka bir kaynağa asla ihtiyacın olmayacak.

Kitabın içeriği:

 • Sayfa sayısı 960
 • Kitabın tüm sayfaları için hazırlanmış mp3 formatında ses kayıtları
 • 800 den fazla fiil ve bu fiillerin tüm zamanlarda çekimleri
 • 30.000 üzerinde cümle kalıpları
 • Rusça ortaçlar ve cümle örnekleri
 • Rusça bağlaçlar ve cümle örnekleri
 • Rusça zamanlar ve cümle örnekleri
 • Rusça padejler ve cümle örnekleri
 • Rusça sıfatlar ve cümle örnekleri
 • Rusça zamirler ve cümle örnekleri
 • Rusça en çok kullanılan kelimeler
 • Kitabın tamamında kelimelerdeki vurgular gösterilmiştir.

Dur, daha bitmedi, asıl bomba haberi şimdi vereceğim. Altın kitap alanları bonus olarak Telegram gruplarımıza ücretsiz olarak ekliyorum. Telegram grubu 1 ana kanal olmak üzere 2 ayrı gruptan oluşuyor.

Telegram ANA KANAL: Ana kanalda her gün Rusça eğitim materyalleri paylaşıyoruz. Haftanın iki günü üyelerimize dersler veriyoruz. Grubumuzda Ana dili Rusça olan çok sayıda bayan üyemizden dersler hakkında yardım alabilirsin.

Telegram EĞİTİM Grubu: Eğitim grubunda Ana dili Rusça olan ve Türkçe öğrenmek isteyen bayanlarla birlikte ortak çalışma imkanın olacak. Onlara Rusça hakkında sorular sorabileceksin, aynı şekilde onlar da senden Türkçe konusunda yardım isteyebilecekler.

Ayrıca sesli pratik yapmak isteyenler için ikili gruplar oluşturuyoruz, bu şekilde Ana dili Rusça olan bir bayan üyemizle konuşarak Rusça dilini hızlı bir şekilde geliştirebilirsin.

Telegram SOHBET Grubu: Sohbet grubunda ders dışındaki diğer konuları arkadaşlarınla konuşabilirsin. Bu grubu üyelerin kaynaşması için, güzel bir arkadaşlık ortamı sağmak için kullanıyoruz.

Sohbet grubunda çeşitli aktiviteler yapıyoruz, örneğin Rus bayanlara Türkçe şarkı veriyoruz ve onlardan bu şarkıyı seslendirmelerini istiyoruz. Aynı şekilde Türk üyelerimize de Rusça şarkı veriyoruz. İnsanlar bu şarkıları söylemeye çalışıyorlar. Komik anlara şahit olacaksın.

Sözün kısası; hem mükemmel bir kitap satın almış olacaksın, hem de mükemmel bir hizmet.

Sipariş vermek için:

Altın kitabı satın almak için infobilgiservisi@gmail.com adresine mesaj göndermeniz yeterli olur.

WhatsApp sipariş numarası: 0501 211 54 63

FİYAT: 195 TL (Telegram üyeliği hediye)

KARGO ÜCRETİ YOK: Çünkü Altın Kitap PDF formatında. Satın aldığında mail adresine göndereceğiz.

33 yorum yapılmış “RUSÇA EĞİTİM SETİ”

 1. Çok teşekkür ederim 2 gün önce satın aldım tek kelimeyle harika bir kitap. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

 2. Kitabı bugün satın aldım. Öncelikle çok teşekkür ederim. Bugüne kadar gördüğüm en güzel kitap. Herkese tavsiye ederim.

   1. Evet hocam ben de Ankara da Altın kitabı bulamadım. Bu altın kitaptan bende istiyorum. Temin etmeme yardım ederseniz Teşekkür ederim.

 3. İngilizceden girdiğim sınavlarda 85 üstü rahat alan biriyim. Yeni bir dil olarak rusça öğrenmek istiyorum. tanıtım videonuzu izledim. Gerçekten de emek verilmiş bir kitap. Doğru telaffuz ve konuşmayı öğrenmek açısından mükemmel. Fakat bu şekilde öğrenmek yani sanki sadece dili ezberliyormuş gibi bilimini/ gramerini öğrenmeden çalışmak biraz eksik değil mi? Birde kitabın çıktı hali var mı yoksa bilgisayardan CD üzerinden yükleme ile veya İnternetten mi bu dersler izleniyor tam anlayamadım.

 4. geçen sene rusça 1-2 derslerinden kalmış ve bu sene 1-2-3-4 derslerini birlikte vermeden mezun olamayacak durumda olan son sınıf öğrencisiyim. Rusçayı isteyerek seömeme rağmen tahminimce hocadan kasıtlı soğumaya başladım. Bu gidişata bu kitapla ‘dur’ diyebilir miyim? 130 lira kış dönemi olması nedeniyle benim için büyük bir para. Cidden değer mi ve Başlangıç seviyesinde bir rusça öğrencisi için çekirdekten yetiştirmeyi sağlayabilir mi? Ve günlük çalışma planı ve konuları nasıl yapılmalıdır? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

  1. evet çok iyi bi kitap bende var ve baya beğendim ama hergün zaman ayırman lazım bi süre sonra sıkıyo ama sıkılsanda açıcaksın ve okucaksın yani kitap gayet babaşarılı inan bana

 5. Merhaba,
  Altın Kitaptan satın almam mümkün müdür? Rusça dan Gosekzamen im var bu sene.
  Teşekkürler,
  Saygılarımla

 6. Kesinlikle piyasada ki en iyi Rusça öğrenme kitabı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bu kitap sayesinde çok hızlı bir şekilde yeni kelimeleri cümleler içinde kullanarak çok hızlı bir şekilde öğrenmeye çalıştım. Yıllardır satın aldığım tüm kitaplardan çok farklı ve gerçekten bu kitaba Mucize Rusça Kitabı adı koymakla çok doğru bir seçim yapmışsınız.

 7. Bu kitap sayesinde Rusça öğrenmek çok kolay oldu. Yıllardır uğraşıp bir türlü konuşmayı başaramadığım Rusça’yı artık çok akıcı bir şekilde konuşabiliyorum. Bu kitabı hazırlayanlara çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın