RUSÇA EĞİTİM SETİ

Öncelikle Hoş gedin. Sana mucize Rusça Eğitim Seti hakkında bilgiler vereceğim. Daha sonra En İyi Rusça Eğitim Seti olup olmadığına kendin karar verebilirsin. Ben sana Rusça nasıl öğrenilir bunun temellerini anlatacağım. Sıfırdan Rusça öğrenmek kolay mı, yoksa zor mu? buna sen karar vereceksin.

RUSÇA EĞİTİM SETİ

Google arama motoruna Rusça eğitim seti diye yazarak bir arama başlatırsan Google sana onlarca Rusça eğitim setlerini gösterecektir. İşte problem tam da burada başlıyor. Sen hangi Rusça eğitim setinin daha iyi olduğuna nasıl karar vereceksin. Merak etme ben sana en iyi Rusça öğrenme kitabı hangisidir açıklayacağım.

Türkiye’de henüz benzeri olmayan bir mucize kitabı anlatacağım. Bu kitap PDF formatında sesli bir kitap olma özelliği taşıyor. Bu nedenle ben ona Rusça Altın Kitap diyorum. Bu kitaba sahip olduğunda ona neden Altın Kitap dediğimi çok iyi anlayacaksın. Hızlı Rusça öğrenmek için ilk ve tek kitap özelliğini taşıyor. En güzel Rusça öğrenme programı ve yöntemi Altın Kitap demek doğru olur.

Rusça sesli kitap toplam 960 sayfadan meydana geliyor. Her sayfası tek tek seslendirilmiştir. Altın kitabın içinde en az 800 tane fiil örnekleri ile kullanılmıştır. Yeni kelimeler cümle içinde örnekler verilerek kitabın içeriğine eklenmiştir. Bu şekilde hem duyarak, hemde okuyarak aktif olarak hızlı bir şekilde Rus dilini kısa sürede konuşabilirsin.

Rusça’da en çok kullanılan 800 tane fiilin tüm zamanlarda şahıs zamirleri ile çekilmiş hali Altın kitaba eklenmiştir. Yine en çok kullanılan sıfatlar, bağlaçlar, ortaçları bu kitabın içinde bulacaksın. Rusça günlük konuşma örneklerini, sayıları ve çok daha fazlasını bu kitabın içinde bulacaksın.

En iyi Rusça öğrenme kitabı

EN İYİ RUSÇA EĞİTİM SETİ

Ben Altın kitabın en iyi Rusça eğitim kitabı olduğunu biliyorum sadece bunu sana anlatmam gerekiyor. Büyük ihtimalle daha önce pek çok işe yaramayan Rusça eğitim setlerine para verdin. Bunların hiç bir işe yaramadığını kendin gördün. Bende tam olarak sana bunu anlatmak için buradayım.

İyi Rusça öğrenmek için verdiğin onca para, harcadığın onca emeğin karşılığını alamamış olabilirsin. Rusça Altın Kitap tam da bu sorunu ortadan kaldırmak için mucize çareler sunuyor. Bu kitaba sahip olan birinin başka hiç bir Rusça kaynağı satın alması gerekmez. Çünkü Rus dilini öğrenmek için neye ihtiyaç varsa bu kitabın içeriğinde çok daha fazlası var.

RUSÇA ALTIN KİTAP

Piyasada satılan Rusça kitapları yada Rusça eğitim setleri arasında neden Rusça Altın Kitap daha iyidir anlaman için aşağıdaki videoyu izlemeni istiyorum. Tanıtım videosu izledikten sonra sana anlatacağım çok önemli püf noktaları olacak.

RUSÇA ALTIN KİTAP NASIL SİPARİŞ VERİLİR

Altın kitabı satın almak için info@ruscaonline.com adresine mesaj göndermeniz yeterli olur.

WhatsApp sipariş numarası: 0501 211 54 63

ALTIN KİTAP FİYATI: 145 TL

KARGO ÜCRETİ YOK: Çünkü Altın Kitap PDF formatında satılıyor.

Yani kargo beklemek yok. Havaleniz geldiği anda indirme linkinden Altın kitabı indirip kullanabilirsiniz.

 

RUSÇA NE KADAR SÜREDE AKICI OLARAK ÖĞRENİLİR

Eğer Rusça’yı akıcı ve hızlı bir şekilde öğrenmek istiyorsan sana tek bir tavsiyem olacak. Rusça Altın Kitabı tavsiye ediyorum. Çünkü bunun dışında farklı Rusça eğitim setleri senin ihtiyacını karşılayamaz. Bunu en samimi duygularımla söylüyorum. Bu kitaba verilen emek henüz Türkiye’de basılan kitapların hiç birinde verilmedi.

RUSÇA ÖĞRENMEK İÇİN NE YAPMALIYIM

Gerçekten Rusça öğrenmek isteyenler için bir kaç sözüm olacak. Rusça öğrenme yolları doğru kaynaktan olabilir. Yanlış kaynakları kullanarak Rus dilini konuşmanız mümkün değildir. Rusça öğrenmek zor mu? Sorusuna yanıt olarak hem evet hemde hayır diyebilirim. Diğer kaynaklarla Rusça öğrenmeniz zor hatta imkansız ama Rusça Altın Kitap sıfırdan Rusça öğrenmek isteyenler için en mükemmel kaynaktır.

NASIL RUSÇA ÖĞRENEBİLİRİM

Hızlı ve akıcı Rusça konuşmak için yazdığım Rusça nasıl öğrenilir adlı makalemi okumanızı tavsiye ederim. İlgili makalemde nasıl kolay Rusça öğrenilir bir bir açıkladım. Rusça öğrenmek bir süreç işidir. Bu süreci iyi değerlendirirseniz mutlaka başarı gelecektir. Disiplin ve emek öğrenme sürecinin temel felsefi ilkesidir.

Eğer kendinizi düşünsel olarak Rusça öğrenmek için hazırlamazsanız devam eden öğrenme sürecinde başarısız olmanız kaçınılmaz. Kendinize olan saygınızı kendi göstereceğiniz performansla pekiştirmeniz gerekir. Başarılı insanların temel benzerlikleri bu felsefeye sahip olmalardır. Doğru kaynak ve kendinize olan inancınızı bir araya getirdiğinizde başaramayacağınız hiç bir şey olamaz.

ARTIK KARAR SANA AİT

Sana söylenebilecek hemen her şeyi anlattım. Artık karar senin. Buna göre EN İYİ RUSÇA EĞİTİM SETİ hangisidir kendin karar vereceksin. Benim görevim burada bitiyor. Ben sana doğruları söylemekle sorumluyum. Artık sana tüm doğruları söylediğime göre benim görevim burada tamamlanmış oluyor.

Rusça öğrenme yolcuğunda sana başarılar diliyorum. Unutma! Hayatta bir şeyi gerçekten başarmak istiyorsan ona yürekten inanmalısın. Ben sana yürekten inanarak her şeyi anlattım. Sende kendi kalbinin sana göstereceği yolda ilerlemeye devam et. Bu şekilde başarı seni mutlaka yakın zamanda bulacaktır.

30 Yorum

 1. mustafa sandal

  BU KITAP NEREDEN WE NASIL ALINIYOR

  Cevap ver
 2. Anonim

  bu kitap nereden aliniyor ya

  Cevap ver
 3. Anonim

  evet çok memnunum sanada tavsiye ederim

  Cevap ver
 4. ayhan

  nerden alabilirm bu kitapı kargoyla kapıda ödeme olmuyormu

  Cevap ver
 5. Yeşim

  Merhaba kitabı alanlar gerçekten memnun musunuz ?

  Cevap ver
 6. Ahmet

  Kitabı bugün satın aldım. Öncelikle çok teşekkür ederim. Bugüne kadar gördüğüm en güzel kitap. Herkese tavsiye ederim.

  Cevap ver
 7. muzaffer sungur

  Merhabalar. Mucize kitap almak istiyorum.Kitabın pdf olarak mı gönderiyorsunuz.

  Cevap ver
  1. admin (ADMİN)

   Evet Muzaffer bey, Altın Kitap PDF formatında satılıyor.

   Cevap ver
   1. Erdoğan

    Evet hocam ben de Ankara da Altın kitabı bulamadım. Bu altın kitaptan bende istiyorum. Temin etmeme yardım ederseniz Teşekkür ederim.

    Cevap ver
    1. admin (ADMİN)

     Merhaba, altın kitabı satın almak için bizi arayabilirsiniz yada mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

     Cevap ver
 8. ismail ozdemir

  İngilizceden girdiğim sınavlarda 85 üstü rahat alan biriyim. Yeni bir dil olarak rusça öğrenmek istiyorum. tanıtım videonuzu izledim. Gerçekten de emek verilmiş bir kitap. Doğru telaffuz ve konuşmayı öğrenmek açısından mükemmel. Fakat bu şekilde öğrenmek yani sanki sadece dili ezberliyormuş gibi bilimini/ gramerini öğrenmeden çalışmak biraz eksik değil mi? Birde kitabın çıktı hali var mı yoksa bilgisayardan CD üzerinden yükleme ile veya İnternetten mi bu dersler izleniyor tam anlayamadım.

  Cevap ver
 9. Yasemin

  Çok teşekkür ederim bugün satın aldım gerçekten harika bir kitap ödediğim miktarı fazlasıyla hak ediyor.

  Cevap ver
 10. Nusret Kuruoğlu

  geçen sene rusça 1-2 derslerinden kalmış ve bu sene 1-2-3-4 derslerini birlikte vermeden mezun olamayacak durumda olan son sınıf öğrencisiyim. Rusçayı isteyerek seömeme rağmen tahminimce hocadan kasıtlı soğumaya başladım. Bu gidişata bu kitapla ‘dur’ diyebilir miyim? 130 lira kış dönemi olması nedeniyle benim için büyük bir para. Cidden değer mi ve Başlangıç seviyesinde bir rusça öğrencisi için çekirdekten yetiştirmeyi sağlayabilir mi? Ve günlük çalışma planı ve konuları nasıl yapılmalıdır? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

  Cevap ver
  1. mustafa

   evet çok iyi bi kitap bende var ve baya beğendim ama hergün zaman ayırman lazım bi süre sonra sıkıyo ama sıkılsanda açıcaksın ve okucaksın yani kitap gayet babaşarılı inan bana

   Cevap ver
 11. Orhan

  Teşekkür ederim satın aldım gerçektende harika bir kitap,hazırlayanların ellerini sağlık

  Cevap ver
 12. Asa

  Merhaba, Iletisim linki acilmiyor. Email adresinizi yazar misiniz? Tesekkurler

  Cevap ver
  1. admin (ADMİN)
 13. Nihat

  Başlangıçta çekinerek satın aldım ama gerçekten aldığıma değdi tüm arkadaşlara tavsiye ederim.

  Cevap ver
 14. Aysun

  Kitabı bugün satın aldım hazırlayan arkadaşlara çok teşekkür ederim gerçekten çok faydalı bir kitap.

  Cevap ver
 15. Bal Ertürk

  Merhaba,
  Altın Kitaptan satın almam mümkün müdür? Rusça dan Gosekzamen im var bu sene.
  Teşekkürler,
  Saygılarımla

  Cevap ver
 16. veli temiz

  “Altın Değerinde Rusça Mucize Kitap” bu kitabı almak istiyorum fakat maalesef iletişim bilgileri yok…

  Cevap ver
 17. Yunus

  Bahsedilen kitabı almak istiyorum

  Cevap ver
 18. Anonim

  mucıze kıtap kac sayfa ve ıcınde cd sı varmı nasıl temın edebılırız

  Cevap ver
  1. admin (ADMİN)

   905 sayfa evet içinde ses cd var

   Cevap ver
 19. Cem Pektas

  Bahseddiğiniz kitabı nasıl temin edebilirim .Tesekkürler

  Cevap ver
  1. admin (ADMİN)

   Lütfen iletişim sayfasındaki mail adresimize yazarak bizimle iletişime geçiniz.

   Cevap ver
 20. Kemal Kurt

  Kesinlikle piyasada ki en iyi Rusça öğrenme kitabı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bu kitap sayesinde çok hızlı bir şekilde yeni kelimeleri cümleler içinde kullanarak çok hızlı bir şekilde öğrenmeye çalıştım. Yıllardır satın aldığım tüm kitaplardan çok farklı ve gerçekten bu kitaba Mucize Rusça Kitabı adı koymakla çok doğru bir seçim yapmışsınız.

  Cevap ver
 21. Mesut Mert

  Tek kelimeyle harika bir kitap

  Cevap ver
 22. Ayşe Yağız

  Bu kitap sayesinde Rusça öğrenmek çok kolay oldu. Yıllardır uğraşıp bir türlü konuşmayı başaramadığım Rusça’yı artık çok akıcı bir şekilde konuşabiliyorum. Bu kitabı hazırlayanlara çok teşekkür ederim

  Cevap ver
  1. zekeriya

   gercekten işe yarıyormu

   Cevap ver

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.