Rusça Sesli Diyaloglar

Bu ders önce Rusça heceleme ve seslendirme derslerinden başlayarak ardından Rusça ve Türkçe sesli kelime dersleriyle devam eden derslerden oluşmaktadır. Özellikle bu dersleri dinleyerek dinleme becerinizi mükemmel bir hale getireceksiniz.

Derslerin tamamı 7 saattir. Bir dili öğrenirken en önemli altın kural dinleyerek öğrenmektir. Gözünüz görsel olarak kelimeleri görür ve bir nevi kelimelerin fotoğraflarını çekerek hafızanıza gönderir ama burada temel olan kulağınızın bu kelimelerin çıkardığı sesleri duymasıdır.

Dinleme ise konuşmayı peşinden getiren en temel unsurdur. Rusça dinlemeyen ve sadece Rusça’yı kitaplardan okuyarak öğrenen birisi asla konuşma aşamasına geçemez. Bu nedenle sesli dersleri dinlemek son derece önemlidir. Şimdi hiç vakit kaybetmeden dersleri dinlemeye başlayın.

Sayfamızı Facebook’ta beğenerek bize yardımcı olursanız minnettar kalırız. Ayrıca Youtube kanalımıza üye olarak yeni eklenen videolu derslerimizi takip edebilirsiniz. Bu linkten Youtube kanalımıza ulaşabilirsiniz. YOUTUBE RUSCA ONLINE SAYFASI

Kelime Öğrenme Ders:1


Kelime Öğrenme Ders:2


Kelime Öğrenme Ders:3


Bizlere vereceğiniz en büyük destek sayfamızı beğenerek sosyal ortamlarda paylaşmanız olacaktır. Ayrıca yapacağız yorumlar bizlere ilham veriyor bu nedenle lütfen yorumlarınızı sayfanın altına yazmayı unutmayın.


Verdiğimiz emeğe karşılık beğenilerinizi lütfen bizden esirgemeyin.

3 yorum yapılmış “Rusça Sesli Diyaloglar”

  1. Elinize sağlık çok faydalı olmuş. Bir de pdf dosyaları da olsa tam süper olacaktı. Большое спасибо

Bir cevap yazın