Günlük Hayattan Konuşmalar

Günlük hayatın içinden seçilerek özenle hazırlanmış çok detaylı bir eğitim seti bu yüzden Rusça öğrenmek isteyenlerin kesinlikle bu dersleri dinlemelerini öneriyoruz. Rusça İngilizce gibi kolay bir dil değildir o yüzden en iyi öğrenme tekniği bol bol Rusça diyalog dinlemektir.

Rusça öğrenmek gerçekten büyük emek ister eğer Rusça öğrenmekte gerçekten samimiyseniz bu derslerin tamamını dinleyerek size hiç bir kursun veremeyeceği kadar Rusça dili hakkında kendinizi geliştirmiş olursunuz.

Boşu boşuna paranızı gereksiz Rusça kurslara vererek Rusça öğreneceğinizi düşünüyorsanız hata yapıyorsunuz çünkü gerçekten Rusça öğrenmek istiyorsanız web sitemiz bu amacınıza hizmet etmek için en zengin içeriklere sahiptir.

Derslerin toplam süresi 37 saat 30 dakikadır. Hadi hemen dersleri dinlemeye başlayın.

Rusça Podcast Ders:1


Rusça Podcast Ders:2


Rusça Podcast Ders:3


Sevgili ziyaretçiler; size büyük emekler vererek sunduğumuz bu hizmetlerin devam etmesi için lütfen sayfamızı beğenerek sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla paylaşın.  Ayrıca sayfanın altındaki yorum alanına yazacağınız yorumlarda bizler için çok değerli.


Verdiğimiz emeğe karşılık beğenilerinizi lütfen bizden esirgemeyin.

9 yorum yapılmış “Günlük Hayattan Konuşmalar”

  1. Bunları hic anlamasak, 0 bilgi ile yolda veya boş zamanda şarkı yerine bunları dinlesek, ama anlamasak… Faydalı olur mu ? Eminin ne demek istediğimi anlamışsınızdır…

  2. EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK ŞİMDİYE KADAR GÖRDÜĞÜM EN MÜKEMMEL SİTE..KEŞKE HERKESİN HABERİ OLSA VE FAYDALANSA.

Bir cevap yazın