Altın Değerinde Rusça Mucize Kitap

Tüm o özen verilmeden hazırlanan ve size hiç bir faydası olmayan Rusça ders kitaplarını bir tarafa bırakın! Artık mucize bir kitap var. Bu açıklamayı lütfen dikkatlice okuyunuz ve ayrıca bu sayfanın sonunda kitap tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

NEDEN DAHA ÖNCE SATIN ALDIĞINIZ RUSÇA KİTAPLAR İŞE YARAMIYOR

Sizlere aşama aşama neden Rusça kurslara gittiğiniz halde bir türlü bu dili konuşamadığınızı ve hatta rusça dersler almanıza rağmen neden doğru dürüst bir şey öğrenemediğinizi bilimsel olarak anlatacağız. Biliyoruz ki pek çoğunuz internette gördüğü ve iyi olduğunu düşündüğü çok sayıda saçma sapan Rusça eğitim setlerine dünyanın parasını ödemiş olabilirsiniz. Rusça öğrenmek için satın aldığınız rusça öğrenme kitap veya setleri o kadar para ödemenize rağmen bu ürünlerin size bir fayda sağlamadığını anlamışsınızdır. Bunun nedeni bu kitapların ticari amaç için hazırlanmış olmasından kaynaklanıyor. Oysa bizim hazırladığımız Altın Kitap diğer kitaplarla asla kıyaslanamayacak kadar değerlidir. Her kelimesi özenle ve belli bir matematiksel öğrenme tekniğine dayanarak hazırlanmıştır. Kitabın içinde bulunan her kelimede vurgular belirtilmiştir. Eminiz daha önce satın almış olduğunuz kitapların hiç birinde kelimelerde geçen vurgular belirtilmemiştir.

RUSÇA DİĞER DİLLER GİBİ BASİT BİR DEĞİLDİR

Rusça İngilizce gibi bir dil değildir. Bu nedenle gramer öğrenerek konuşabileceğiniz bir dil değildir. Rusça konuşmak için cümle kalıpları içinde tekrar yaparak, ritim modeliyle öğrenmeniz gerekir. Tek başına rusça kursu almanız bile size yardımcı olmaz. İşte hepinizin yaptığı en büyük hata gramer dersleri alarak kelime sonlarında değişen ekleri öğrenmeye çalışmak sizin konuşmanıza bir avantaj sağlamaz. Rusça özel dersler verenler veya veya rusça kurslar bir noktaya kadar size yardım eder ama %100 sonuç almanız mümkün değil. Bazılarınız rusça öğrenme programları alarak bu sorunu çözmeye çalışıyor olabilir bu programlarda rusça konuşma kalıpları, rusça günlük cümleler, rusça fiil çekimleri gibi pek çok şey olabilir ama sonuç olarak yine konuşamadığınızı görmüşsünüzdür. O yüzden rusça muzice kitap dediğimiz gerçektende eşi benzeri olmayan bu pdf kitabı sizlere öneriyoruz.

Aslında gramer öğrenerek Rusça öğrenmek ve konuşmak mümkün değildir. Çocukları düşünün, onlar kendi dillerini öğrenirken ne okuması biliyorlardı nede yazmasını biliyorlardı, ayrıca siz kendi dilinizi gramer dersleri alarak öğrenmediniz. Yabancı dil eğitiminde Türkiye’de yapılan çok büyük teknik yanlışlar var. Okullarda size verilen yabancı dil eğitimi sınav odaklıdır. Oysa konuşma odaklı olmuş olsa bugün herkes en az bir yabancı dil konuşabilirdi.

RUSÇA NASIL ÖĞRENİLİR

Bakın size şimdi bir dilin nasıl öğrenileceğini anlatacağım. Dil öğrenmek 4 aşamalı bir iştir. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma. Size okullarda verilen sadece okuma ve yazma odaklı bir eğitimdir işte biraz önce belirttiğim gibi sınav odaklı bir eğitim ancak okuma ve yazma odaklı olabilir. Bir dili konuşmak için oysa öncelik dinleme ve konuşma olmalıdır, bu iki unsur yerine getirilmediğinde isterseniz 20 yıl gramer dersi alın yine konuşamazsınız. Sınavlarda belki Türkiye birincisi bile olabilirsiniz ama asla konuşamazsınız.

Altın Kitabın farkı burada ortaya çıkıyor. Altın Kitap bir gramer kitabı değildir bu nedenle lütfen sınavda başarılı not almak isteyenler bu kitabı hiç almasınlar. Altın Kitabın amacı Rusça okumasını öğretmek, okuduğunuzu anlamanızı sağlamak, dinlediğinizi anlamak ve sizi kısa sürede konuşturmaktır. İşte Altın Kitabı değerli kılan budur.

ALTIN KİTAP KENDİNİ YENİLEYEN VE YAŞAYAN BİR KİTAPTIR.

Toplam 960 sayfadan oluşan bu kitaba PDF formatında veya basılı kitap şeklinde sahip olabilirsiniz. Altın Kitap PDF olduğu için kitabın içeriğine her hafta yeni bilgiler eklenerek kitabın sayfa sayısı sürekli artmaktadır. Bu kitabı bir kez satın alan herkes ömür boyu bu kitabın en son versiyonunu bizden ücretsiz olarak talep edebilirler. İşte görüldüğü gibi Altın kitap yaşayan ve sürekli kendine yeni bilgiler ekleyen bir kitap olma özelliği ile kendini diğer sıradan kitaplardan ayırmaktadır.

RUSÇA ALTIN KİTABIN İÇİNDE HANGİ KONULAR VAR

Sizlere gerçekten mucize sayılabilecek Altın bir kitap hazırladık. Bu kitap Rusça fiilleri, sıfat ve zamirleri ve ismin hallerini binlerce cümle örnekleriyle sizlere sunuluyor. Tekrar ve ritim modeline dayanan bu öğrenme tekniğiyle Rusça’yı kısa zamanda öğrenerek hatta aksansız bir şekilde konuşabileceksiniz.
Altın Kitap (mucize kitap): Peki bu mucize kitabın içinde neler var? Hadi bu kitabın içeriğini öğrenelim.

Rusça’da en çok kullanılan en az 800 adet fiil kişi zamirlerini kullanılarak tüm zamanlara göre çekimleri ve her fiilin kalıcı olarak öğrenilmesi için cümle örneklerine yer verilmiştir. Ayrıca günlük hayatta en çok kullanılan cümle kalıpları kelimelerdeki vurgular gösterilmek suretiyle Türkçe anlamları kitapta yer almıştır. Ritim ve tekrar tekniğine bağlı olarak cümle kalıpları özenle oluşturulmuştur. Siz cümleleri okurken beyniniz otomatik olarak tüm bu kalıpları ve ismin hallerini öğrenecektir. Kalıp, ritim ve tekrar tekniklerine göre hazırladığımız bu mucize kitap beyninize otomatik olarak düşünmeksizin konuşma yeteneğini yerleştirmektedir.

Rusça en çok kullanılan zarf ve sıfatlar binlerce cümle içinde örnekler verilerek hafızanızın bu kelimeleri otomatik olarak öğrenmesi sağlanmıştır. Rusça’nın en zor konusu olarak bilinen ismin halleri özel olarak yazılmış binlerce cümle örnekleri ile beyninizin otomatik olarak öğrenmesine sağlamak üzere hazırlanmıştır. Bu kitap içinde kesinlikle gramer bilgisine yer verilmemiştir işte bu noktada mucize kitap olarak bilinen bu kitap sizlerin Rusça’yı en iyi şekilde sıkılmadan öğrenebilmeniz için tasarlanmıştır.

Gereksiz gramer kurallarını öğrenerek boşuna vakit kaybetmenizin önüne geçilmiştir. Bu kitabı okuyan ve tekrar eden herkes en fazla 30 gün içinde rahatlıkla Rusça konuşabilir. Kitap PDF formatında  olup satın almak için iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ödemeniz gerçekleştikten hemen saniyeler sonra kitabı indirmeniz için tarafınıza bir indirmek linki gönderiyoruz.

Altın kitap gerçekten bırakın Türkiye’yi Dünya’da henüz eşi benzeri olmayan en iyi Rusça öğrenme kitabıdır. Bu kitap sayesinde sıkıcı gramer kurallarından kurtularak hızlı bir şekilde Rus dilini hem anlamaya hemde konuşmaya başlayacaksınız.

KISA BİR SÜRE İÇİN KİTAP ÜCRETİ 85 LİRA 

Toplam: 960 sayfa

Sesli PDF kitap ücreti sadece 85 TL  (Kargo ücreti yok, indirme linki verilir)

Sipariş vermek için mail adresimizi kullanınız. info@ruscaonline.com


18 yorum yapılmış “Altın Değerinde Rusça Mucize Kitap

 1. İngilizceden girdiğim sınavlarda 85 üstü rahat alan biriyim. Yeni bir dil olarak rusça öğrenmek istiyorum. tanıtım videonuzu izledim. Gerçekten de emek verilmiş bir kitap. Doğru telaffuz ve konuşmayı öğrenmek açısından mükemmel. Fakat bu şekilde öğrenmek yani sanki sadece dili ezberliyormuş gibi bilimini/ gramerini öğrenmeden çalışmak biraz eksik değil mi???? Birde kitabın çıktı hali var mı yoksa bilgisayardan CD üzerinden yükleme ile veya İnternetten mi bu dersler izleniyor tam anlayamadım….

 2. Çok teşekkür ederim bugün satın aldım gerçekten harika bir kitap ödediğim miktarı fazlasıyla hak ediyor.

 3. geçen sene rusça 1-2 derslerinden kalmış ve bu sene 1-2-3-4 derslerini birlikte vermeden mezun olamayacak durumda olan son sınıf öğrencisiyim. Rusçayı isteyerek seömeme rağmen tahminimce hocadan kasıtlı soğumaya başladım. Bu gidişata bu kitapla ‘dur’ diyebilir miyim? 130 lira kış dönemi olması nedeniyle benim için büyük bir para. Cidden değer mi ve Başlangıç seviyesinde bir rusça öğrencisi için çekirdekten yetiştirmeyi sağlayabilir mi? Ve günlük çalışma planı ve konuları nasıl yapılmalıdır? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

 4. Teşekkür ederim satın aldım gerçektende harika bir kitap,hazırlayanların ellerini sağlık

 5. Başlangıçta çekinerek satın aldım ama gerçekten aldığıma değdi tüm arkadaşlara tavsiye ederim.

 6. Kitabı bugün satın aldım hazırlayan arkadaşlara çok teşekkür ederim gerçekten çok faydalı bir kitap.

 7. Merhaba,
  Altın Kitaptan satın almam mümkün müdür? Rusça dan Gosekzamen im var bu sene.
  Teşekkürler,
  Saygılarımla

 8. “Altın Değerinde Rusça Mucize Kitap” bu kitabı almak istiyorum fakat maalesef iletişim bilgileri yok…

 9. Kesinlikle piyasada ki en iyi Rusça öğrenme kitabı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bu kitap sayesinde çok hızlı bir şekilde yeni kelimeleri cümleler içinde kullanarak çok hızlı bir şekilde öğrenmeye çalıştım. Yıllardır satın aldığım tüm kitaplardan çok farklı ve gerçekten bu kitaba Mucize Rusça Kitabı adı koymakla çok doğru bir seçim yapmışsınız.

 10. Bu kitap sayesinde Rusça öğrenmek çok kolay oldu. Yıllardır uğraşıp bir türlü konuşmayı başaramadığım Rusça’yı artık çok akıcı bir şekilde konuşabiliyorum. Bu kitabı hazırlayanlara çok teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.