Rusça Türkçe Sesli Dersler

Toplam 100 adet Rusça ve Türkçe derslerden oluşan bu setimizde her biri ortalama 3 – 4 dakika uzunluğunda ve farklı konularda günlük hayatta en çok kullanılan sesli diyaloglardan oluşuyor.

Toplam ders süresi tam olarak 6 saat 30 dakikadır. Ücretsiz derslerimizi hemen dinlemeye başlayın.

Şimdiden başarılar diliyoruz.

Full Ders :1

 

Full Ders:2

 

Full Ders:3

 

Unutmayın! Yeni bir dili öğrenme ve kısa sürede akıcı bir düzeyde konuşmak için dinleme son derece önemli bir tekniktir. Kulağınızın öncelikle yeni öğrendiğiniz kelimelerin nasıl bir sese sahip olduğunu duyması gerekir.

Duyarak öğrenmek en hızlı öğrenme sürecidir. Görsel öğrenmenin maalesef konuşma işlevinde pek katkısı yoktur. Görsel öğrenme ancak sizlere sınavlarda faydası olur.

Eğer amacınız sınavdan başarılı olmaksa o zaman bol bol gramer dersi okumaya devam edin fakat unutmayın ki bu size Rusça konuşma yeteneği kazandırmaz. Eğer amacınız gramer öğrenmek yerine Rus dilini tam olarak anlamak ve konuşmak ise o halde sesli dersleri dinlemek kısa süre içinde Rusça konuşmanızı sağlayacaktır.

Değerli takipçiler; bizlere destek olmak ve sayfamıza daha yeni dersler eklememize yardımcı olmak için lütfen Facebook gibi sosyal alanlarda sayfamızı beğenerek paylaşınız.

8 Yorum

 1. Murat Boz

  Çok güzel düşünülmüş bir sistem. Beynin algılama yeteneğine göre hazırlanmış bir dil proğramı. Yeni başladım. Ama öğrendiğimi hissedebiliyorum.

  Cevap ver
 2. Demir

  Tekrar tekrar dinliyorum. İnanılmaz fayda görüyorum. Film indirip izlemeye başladım. Her geçen gün daha çok anlıyorum ve kendimi ifade edebiliyorum.
  Hazırlayanları tebrik ediyorum

  Cevap ver
 3. berivan

  bunların yazılı hali yokmu

  Cevap ver
 4. Mustafa

  harika

  Cevap ver
 5. Ahmet

  Merhaba bu siteye emeği gecen herkese tskkur ederim gerçekten çok yardımcı bir site çok memnun kaldım

  Cevap ver
 6. Fatma

  Bu siteye 6 ay önce üye olmuştum gerçekten çok memnun kaldığımı söylemeliyim çünkü sadece sitedeki sesli dersleri ve Rusça filmleri izleyerek inanılmaz bir yol aldım artık rahatlıkla Rusça konuşabiliyorum tekrar teşekkür ederim

  Cevap ver
  1. Onur

   Rusça filmler derken sitede varmı yoksa önerin lütfen

   Cevap ver
  2. ibrahim

   gerçekden fatma hanım hem fikiriz biraz konuşabilirmiyiz

   Cevap ver

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.