6 Saat 30 Dakikalık Rusça Türkçe Sesli Dersler

Toplam 100 adet Rusça ve Türkçe derslerden oluşan bu setimizde her biri ortalama 3 – 4 dakika uzunluğunda ve farklı konularda günlük hayatta en çok kullanılan sesli diyaloglardan oluşuyor. Toplam ders süresi tam olarak 6 saat 30 dakikadır. Ücretsiz derslerimizi hemen dinlemeye başlayın.

Şimdiden başarılar diliyoruz.

 audio-sesli-dersler

Full Ders :1

 audio-sesli-dersler

Full Ders:2

 audio-sesli-dersler

Full Ders:3

Unutmayın! Yeni bir dili öğrenme ve kısa sürede akıcı bir düzeyde konuşmak için dinleme son derece önemli bir tekniktir. Kulağınızın öncelikle yeni öğrendiğiniz kelimelerin nasıl bir sese sahip olduğunu duyması gerekir. Duyarak öğrenmek en hızlı öğrenme sürecidir. Görsel öğrenmenin maalesef konuşma işlevinde pek katkısı yoktur. Görsel öğrenme ancak sizlere sınavlarda faydası olur. Eğer amacınız sınavdan başarılı olmaksa o zaman bol bol gramer dersi okumaya devam edin fakat unutmayın ki bu size Rusça konuşma yeteneği kazandırmaz. Eğer amacınız gramer öğrenmek yerine Rus dilini tam olarak anlamak ve konuşmak ise o halde sesli dersleri dinlemek kısa süre içinde Rusça konuşmanızı sağlayacaktır.

Değerli takipçiler; bizlere destek olmak ve sayfamıza daha yeni dersler eklememize yardımcı olmak için lütfen Facebook gibi sosyal alanlarda sayfamızı beğenerek paylaşınız.

4 yorum yapılmış “6 Saat 30 Dakikalık Rusça Türkçe Sesli Dersler

  1. Merhaba bu siteye emeği gecen herkese tskkur ederim gerçekten çok yardımcı bir site çok memnun kaldım

  2. Bu siteye 6 ay önce üye olmuştum gerçekten çok memnun kaldığımı söylemeliyim çünkü sadece sitedeki sesli dersleri ve Rusça filmleri izleyerek inanılmaz bir yol aldım artık rahatlıkla Rusça konuşabiliyorum tekrar teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.