50 Saatlik Sesli Dersler

Rusça sesli ders toplamda 50 saatlik ses kayıtı içeriyor. Bu ses kayıtları içinde günlük konuşmaları, otel, alışveriş gibi pek çok alanda sesli dersleri dinleyin.

Tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp sadece sesli derslerimizi dinlemek. Çok kısa bir süre içinde Rusça’yı aksansız bir şekilde konuşabilirsiniz.

Rusça Podcast Ders:1


Rusça Podcast Ders:2


Rusça Podcast Ders:3


Olmak ya da olmamak, işte bütün mesele bu 🙂 Emek verdiğiniz her konuda başarı sağlayacağınızı asla aklınızdan çıkarmayın. Gerçekten Rusça öğrenmek için web sitemizde ihtiyacınız olan her şey var.

Artık bahaneleri bir tarafa bırakma zamanı geldi. Biraz kendi sınırlarınızı zorlayarak kısa bir süreç içinde akıcı Rusça konuşmanız artık bir hayal değil. Lütfen dersleri dikkatinizi vererek dinleyin. Bir süre sonra sizde şahit olacaksınız ki diyaloglarda geçen hemen her cümleyi anlayabildiğinizi göreceksiniz.

Bizler ekip olarak büyük zaman harcayıp tüm bu bilgileri burada sizlerin hizmetine ücretsiz olarak sunuyoruz. Sizlerden tek talebimiz lütfen sayfamızı sosyal alanlarda paylaşarak destek vermenizdir. Hemen aşağıdaki beğen butonlarına basarak bizlere çok büyük bir destek sağlayacağınızı biliyor musunuz?

Hepinize göstermiş olduğunuz hassasiyetten ve ayrıca desteklerinizden dolayı teşekkür etmeyi bir borç biliyoruz.


Verdiğimiz emeğe karşılık beğenilerinizi lütfen bizden esirgemeyin.

8 yorum yapılmış “50 Saatlik Sesli Dersler”

  1. Çok teşekkür ederim gerçektende uzun zamanır aradığım bir üründü en sonunda burada buldum ve satın aldım çok faydalı bir çalışma bana çok büyük katkı sağladığını söyleyebilirim.

  2. Ben Antalya da bir barda çalışıyorum işim gereği Rusça bilmen gerekiyor bu yüzden bir kursa gittim yaklaşık 1000 lira verdim ama kursun bana verdiği hiç bir şey yoktu o yüzden ben bu ürünü satın aldım geceleri yatmadan önce her gece 2 saat dinledim 2 ay sonra farkında olmadan birden Rusça konuşmaya başladığımı fark ettim. Benim gibi Rusça kurslara dünyanın parasını döküp hiç bir sonuç alamayanlar bu ses kaydını mutlaka satın alsınlar. Arkadaşlar en geç 2 ay sonra Rusça konuşmaya başladığınızı göreceksiniz.

Bir cevap yazın