36 Saatlik Diyalog Dersleri

Sadece 36 saat dinleyerek Rusçayı kolay bir şekilde anlayacak düzeye geleceksiniz. Sesli tekrar ve sistematik bir şekilde öğrencilerin hızlı bir şekilde Rusça öğrenebilmesi için hazırlanan bu derslerimizin aşağıdaki linklere tıklayarak dinleyebilirsiniz.

Özellikle yabancı öğrencilere çok hızlı bir şekilde Rusça öğretmek için hazırlanan dersler öğrencilerin hızlı ve kolay bir şekilde Rusça dinleme becerisini artırmak ve kısa sürede anlama kabiliyetini geliştirerek konuşma becerisi sağlamaya yönelik hazırlanmıştır.

Diyologlar Ders 1


Diyologlar Ders 2


Diyologlar Ders 3


Değerli takipçiler; sizlere en iyi hizmeti vermek için tüm ekibimiz canla başla çalışıyor. Sizlerden gelen güzel yorumlar bizlere gerçekten de büyük moral kaynağı oluyor. Bu hizmetlerimizin devamı için sizlerin beğenilerine ve sosyal platformlarda sayfamızı paylaşmanıza ihtiyacımız var. Bu konuda gereken hassasiyeti göstereceğinize kalpten inanıyoruz.


Verdiğimiz emeğe karşılık beğenilerinizi lütfen bizden esirgemeyin.

4 yorum yapılmış “36 Saatlik Diyalog Dersleri”

  1. Oncelikle emeğinize saglik ama bu konusmalari en basta hic anlamayan birisi ne konusuldugunu takip edecek bi metin bulsa daha iyi olacak sanki…

  2. Ben Ukrayna’da öğrenim görüyorum ve Rusça öğrenmek istiyorum bu yüzden sitenize geçen hafta üye oldum benim için çok faydalı oldu yeni dersleri heyecanla bekliyorum

Bir cevap yazın