Ücretsiz Rusça Videolu Derslerimizi İzleyin

Rusça kursu toplam 159 ayrı dersi içeriyor, özellikle orta derecede İngilizce bilgisine sahip olan herkesin kolaylıkla anlayabileceği bir Rusça anlatım var. Kursun başından sonuna kadar Rusça hakkında hiç bir bilgisi olmayan kişilerin kolaylıkla anlamalarını sağlamak için çok sade bir anlatım kullanılmaya özen gösterilmiş.

Toplam 159 adet Rusça videolu kursun tamamını izlediğinizde yabancı dil kurslarına ödediğiniz binlerce liradan kurtulmuş olacaksınız çünkü sizler için özellikle hazırladığımız Russian World adlı bu derslerin tamamını ücretsiz olarak sizlerle paylaşıyoruz. Dersler İngilizce ve Rusça dilinde hazırlanmıştır ama Türkçe olmaması  sizi korkutmasın çünkü bu derslerden bir kaç ders izledikten sonra hemen her cümleyi anlayabildiğinizi göreceksiniz.

3 yorum yapılmış “Ücretsiz Rusça Videolu Derslerimizi İzleyin

  1. Evet şimdi fark ettik fakat 24 numaralı videonun orjinali maalesef 14 dakika o yüzden bir düzeltme yapamıyoruz.

  2. Rusca dilini ogrenmek isteyenlerin ihtiyac duydugu pek cok detayı bir araya getirerek takdir ediilesi bir hizmet sagladıgınız icin sizi tebrik ederim.Evet bende videolarinizi izleyerek rusca ogrenmeye calisiyorum bir dipnot ile size geri bildirimde bulunmak isterim ki 24 numarali videonuz 14. dakikadan sonra ilerleyemiyor. Basarilarinizin devamini diliyorum.

    1. 24 numaralı video derken bize hangi sayfadaki videonun çalışmadığını sayfa linkiyle yazarsanız kontrol ederiz. Uyarınız için çok teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.